We wrześniu ubiegłego roku Bogumiła Olbryś przestała pełnić funkcję dyrektora łomżyńskiej WETY, ponieważ została posłanką. Objęła mandat po Adamie Andruszkiewiczu, który przeniósł się do Kancelarii Prezydenta. Obecnie Sylwia Makowska tymczasowo pełni obowiązki dyrektora szkoły. Z tego powodu Prezydent Łomży ogłosił już oficjalny konkurs, który wyłoni osobę na stałe zarządzającą szkołą.
Prezydent Łomży ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7.
Do konkursu mogą przystąpić nauczyciele mianowani lub dyplomowani, którzy spełnią określone kryteria formalne. Kandydat musi posiadać wyższe wykształcenie, przygotowanie pedagogiczne oraz kwalifikacje do pracy w szkole. Wymagane jest również ukończenie studiów lub kursów z zakresu zarządzania oświatą.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie muszą do 11 marca do godziny 15:30 dostarczyć dokumenty do Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Łomży.
Więcej informacji o konkursie TUTAJ.