Reklama

"Ku Pamięci i Nadziei" na Starym Rynku [VIDEO i FOTO]

16/08/2016 07:01

Koncert "Ku Pamięci i Nadziei", zorganizowany w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego, przyciągnął na Stary Rynek w Łomży tłumy łomżyniaków, którzy mieli okazję posłuchać muzyki na żywo prezentowanej przez bardzo różnych wykonawców.

Na początek wystąpił łomżyński zespół MadBee. Po nim na scenie zaprezentowała się formacja reggae Bethel. Oba występy tak rozgrzały publiczność, że występujące po nich "Panny Wyklęte" zastały na placu przed ratuszem rozentuzjazmowany tłum.

W ramach projektu "Panny Wyklęte" swoje utwory wykonały: Kasia Kowalska, Marcelina, Kasia Malejonek, Zespół Dziewczyny, Anna Witczak-Czerniawska oraz Mona.

Zapraszamy na naszą wideorelację z wczorajszego koncertu!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości