Reklama

Kwarantanna w SP nr 2 w Łomży

14/10/2021 11:53

Cztery klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży przebywają w kwarantannie - wynika z naszych ustaleń. Dziś w szkole miały odbyć się Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie zostali  objęci kwarantanną z uwagi na kontakt z pracownikiem szkoły, który otrzymał pozytywny wynik testu w kierunku koronawirusa. Chodzi łącznie o cztery klasy.

Władze miasta musiały zmienić lokalizację miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Pierwotnie uroczystości miały odbyć się w Szkole Podstawowej nr 2. Podjęto jednak decyzję, by wyróżnienia wręczyć w Hali Kultury. 


W Łomży i powiecie w kwarantannie przebywa obecnie 260 osób. Liczba ta każdego dnia rośnie. Minionej doby w mieście i najbliższym regionie potwierdzono 7 zakażeń koronawirusem. W całym woj. podlaskim potwierdzono aż 313 przypadków zakażenia. Kwarantanną objętych jest 8216 osób. 

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości