Latynoskie rytmy przez dwa dni rozgrzewały do czerwoności uczestników weekendowej imprezy czyli piątej edycji Maratonu Zumby zorganizowanego przez Studio BKStep w Łomży. Otwarte zajęcia poprowadzili goście specjalni z Polski i zagranicy, a udział mógł wziąć każdy.
Jak mówią ludzie zafascynowani zumbą, daje im ona przede wszystkim świetną zabawę. oprócz tego jednak, że uczestnicy dobrze się bawią, odnoszą przy okazji liczne inne korzyści. Zumba, to bowiem rodzaj fitnessu połączonego z tańcem, aerobikiem i nie wiadomo czym jeszcze, a wszystko w rytm gorących, latynoskich rytmów. Zumba poprawia nie tylko nastrój, ale też, jak każda forma ruchu, pozytywnie wpływa na zdrowie, poprawia ogólną sprawność i pozwala na uzyskanie wymarzonej sylwetki.
Z tym przekonaniem przyszli do Hali im. Olimpijczyków Polskich zarówno ci, którzy na co dzień uczestniczą w zajęciach zumby prowadzonych w Studio BKStep, jak też ci, którzy chcieli dopiero spróbować.
Byliśmy tam i my, choć po to, by przygotować relację z tego wydarzenia. Zobaczycie w niej jak świetnie bawili się uczestnicy, a o samej imprezie i bardziej ogólnie o zumbie opowiedziała nam i Wam Diana Iwanowicz, współorganizatorka Maratonu Zumby i jednocześnie instruktorka w BKStep.