Reklama

Letnie Kino Plenerowe rozpoczęło działalność [FOTO]

01/08/2016 07:32

W niedzielny wieczór zainagurowana została pierwsza edycja "Letniego Kina Plenerowego" w Łomży. Na Starym Rynku stanął ekran, a na przeciw niego 60 leżaków, na których usadowili się łomżyniacy, którzy mieli ochotę na wspólne obejrzenie znanego filmu pt. "Slumdog. Milioner z ulicy".

"Letnie Kino Plenerowe" to pomysł Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego na zapewnienie mieszkańcom i przyjezdnym wakacyjnej rozrywki, ale też sposób na pozostanie choć na kilka godzin w Łomży osób przejeżdżających przez nasze miasto w drodze do mazurskich atrakcji.

Wczoraj, jak widać na zdjęciach, chętnych nie brakowało. Przeciwnie - było ich więcej niż wolnych leżaków. Podobnie będzie zapewne i podczas kolejnych seansów, które odbywać się będą w ogrodzie Domku Pastora, w każdy piątek sierpnia o godz. 20.30, a oglądać będziemy takie filmy, jak:

5.08. „Faceci od kuchni" 12.08. „Riwiera dla dwojga" 19.08. "Larry Crowne - uśmiech losu" 26.08. „Iluzjonista"
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości