Już dziś mieszkańcy Łomży będą mogli wziąć udział w obchodach 107. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji Prezydent Łomży, Starosta Łomżyński, Dowódca Garnizonu Łomża oraz Komendant Nadnarwiańskiego Hufca ZHP w Łomży serdecznie zapraszają wszystkich na wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Łomża dla Niepodległej”.
Portal mylomza.pl o godzinie 9:00 rozpocznie się transmisja z uroczystości przed tablicą pamiątkową Leona Kaliwody przy ul. Sienkiewicza, podczas której zostanie odczytany Niepodległościowy Apel Pamięci.
Serdecznie zapraszamy do udziału oraz zachęcamy do oglądania transmisji na portalu mylomza.pl.