Reklama

Łomża: Absolwenci WETY otrzymali świadectwa i nagrody [FOTO]

26/04/2019 14:20

Ostatni raz na szkolnej uroczystości spotkali się maturzyści Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży. To już końcówka pewnego etapu w życiu młodych ludzi. Po maturze można odpocząć, ale warto wziąć się też do pracy.

Maturzyści z WETY pożegnali dzisiaj swoich wychowawców: IV AB - Dorotę Chilińską, IV C - Katarzynę Jasińską, IV E - Magdalenę Budziszewską, IV F - Danutę Pędzich i IV HI - Aleksandrę Dzbeńską, ale także resztę nauczycieli, którzy dbali o dobre wykształcenie młodzieży. Czwartoklasiści nie zapomnieli oczywiście o pożegnalnych upominkach dla wychowawców i dyrekcji.

Tegoroczną bogatą uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście, którzy wręczali abiturientom pożegnalne nagrody. Niektórzy absolwenci WETY otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a rodzice listy gratulacyjne.

Reklama

Czwartoklasiści wejdą niedługo w dorosłe życie. Czeka ich czas, który wymaga podejmowania trudnych i odpowiedzialnych decyzji. Najpierw jednak warto podejść do matury. Pierwszy egzamin już 6 maja, a więc jest jeszcze czas na nadrobienie ewentualnych zaległości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją FOTO!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości