Tegoroczni maturzyści odebrali świadectwa, żegnając się ze szkołą, która przez kilka lat była ich drugim domem. Teraz czas na dorosłe życie i spełnianie marzeń, ale w maju czeka jeszcze matura. Jak szkołę średnią wspominać będą uczniowie łomżyńskiego Ekonomika? Czy są już przygotowani do egzaminów? Zapraszamy do obejrzenia naszej SONDY VIDEO.