Reklama

Łomża. MOSiR szykuje lodowisko "Biały Orlik"

21/11/2022 12:46

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży rozpoczął przygotowania do sezonu zimowego. Trwają prace przy "Białym Orliku".

"Łomżyńskie lodowisko to konstrukcja przenośna, rozkładana w okresie zimowym na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego. W miejscu boiska wielofunkcyjnego przygotowywane jest podłoże ze styroduru i folii ochronnej, które zmniejsza zużycie energii i zwiększa efektywność chłodzenia. Następnie rozkładany będzie system orurowania chłodniczego oraz zamontowane zostaną bandy ogrodzenia. Ostatni etap prac to budowanie tafli lodu, czyli wylewanie kolejnych warstw wody" - informuje MOSiR.

Obok lodowiska funkcjonować będzie wypożyczalnia łyżew, „pingwinków” oraz kasków do jazy.

Reklama

Więcej informacji wkrótce,

 

zdj. MOSiR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości