Reklama

Łomża: Pożegnanie klas maturalnych III LO [FOTO]

26/04/2019 13:20

Sześć klas maturalnych zakończyło dzisiaj rok szkolny w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. Uczniowie ubrani w galowe stroje odebrali świadectwa, a najlepsi również nagrody. Teraz czeka ich największe wyzwanie, czyli matura.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego uczniowie pożegnali swoich wychowawców: Marcina Mikołajczyka, Katarzynę Mikołajczyk, Dorotę Bagińską, Barbarę Zyskowską, Lidię Choińską i Izabelę Żegalską.

Jako wyraz uznania, szkoła przygotowała nagrody finansowe dla wyróżniających się uczniów. Trafiły one do Wioli Witczak, Czarka Wiśniewskiego i Jacka Malinowskiego.

- Mogą świecić przykładem dla innych, bo i swoją postawą, i swoim zachowaniem i odpowiedzialnością mogą być wzorem - mówiła dyrektor Grażyna Chodnicka.

Reklama

Łącznie w uroczystości wzięło udział ponad 160 maturzystów. Znalazły się niestety osoby, które szkoły nie ukończyły. Ci, którym się udało już niedługo podejdą do matury.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości