Setki łomżan uczestniczyło dziś uroczystościach Bożego Ciała, już bez restrykcyjnych ograniczeń, ale z zachowaniem ostrożności.
Po mszy świętej w łomżyńskiej Katedrze, w procesji wzięło udział wielu łomżan. Z pewnością ładna pogoda korzystnie wpłynęła na frekwencję. Procesję przez centrum Łomży prowadził bp Janusz Stepnowski. Wierni odwiedzili cztery ołtarze. Przy każdym z nich odmawiane były modlitwy i czytano wybrane fragmenty Ewangelii.
Powyżej prezentujemy procesję, która wyruszyła wspólnie z wiernymi parafii Braci Kapucynów i łomżyńskiej Katedry.