Reklama

Łomża: Uwielbienie w rytmie RAP [VIDEO]

28/02/2017 07:59

Za pomocą muzyki, a w szczególności Rapu, można przekazywać różne wartości. Oni postanowili opowiedzieć w ten sposób o swoim życiu, o tym jak byli na jego krawędzi, jak w pewnym momencie spotkali Boga i co z tego wynikło. Nietypowe rekolekcje zorganizowali w Łomży Bracia Kapucyni.

II Liceum Ogólnokształcące zapełniło się wczoraj wieczorem młodymi ludźmi i nie byłoby w tym nic dziwnego, bo przecież to w końcu szkoła. Wczoraj młodzież przyszła jednak do Liceum w nieco innym celu niż zwykle. Przyszła na wyjątkowy koncert zorganizowany pod hasłem "Uwielbienie w rytmie RAP", podczas którego wystąpili: GrantWSN (Adam Wiśniewski z Łomży) oraz Heres i Wyrwani z Niewoli, a całość zakończył koncert Uwielbienia z Adoracją Najświętszego Sakramentu (Kapucyński Zespół Uwielbienia).

- Szukamy przez cały czas formy, która najbardziej będzie odpowiadała młodzieży. Śledzimy jak to się dzieje w innych miastach i szukamy też swojej formy, własnej, którą młodzież nasza myślę, że zaakceptuje i to jest taka ryzykowna próba - mówił o wczorajszych rekolekcjach ich organizator, brak Piotr Anusewicz ze Zgromadzenia Braci Kapucynów w Łomży.

Reklama

Tego rodzaju forma rekolekcji najwyraźniej przypadła do gustu młodym ludziom, którzy świetnie bawili się pod sceną chłonąc przy tym przekazywane z niej wartości. O tych wartościach opowiadają w naszej wideorelacji raperzy z Białegostoku, którzy wystąpili wczoraj w II LO.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości