Reklama

Łomżyniacy nie chcą koncertu Mariki?

26/01/2016 07:27

Odwołany został planowany na najbliższy piątek pierwszy w rodzinnym mieście koncert Marty Kosakowskiej - Mariki. Łomżyniacy, chcąc posłuchać Mariki i zobaczyć ją na żywo, muszą wybrać się na jeden z innych jej koncertów, jakie w najbliższych tygodniach grać będzie w całej Polsce.

Wstyd. Inaczej tego nie potrafię określić, bo autentycznie wstyd mi było za nas łomżyniaków, kiedy rozmawiałem dziś rano z menedżerką Mariki Justyną Milkiewicz o przyczynach odwołania koncertu. Jeśli komuś trzeba to jeszcze wyjaśniać, to proszę bardzo. Przyczyną odwołania koncertu Mariki w Łomży jest brak lub bardzo nikłe zainteresowanie nim. Okazuje się, że łomżyniakom szkoda jest wydać kilkadziesiąt złotych na bilet.

- Zobaczymy się latem, wtedy będzie koncert planerowy, za darmo - mówi Justyna i oczywiście ma rację. Za darmo pewnie na Starym Rynku będą tłumy. Bo tak to już w tej naszej Łomży jest. A że wstyd na całą Polskę z powodu odwołania koncertu artystki pochodzącej z naszego miasta i docenianej nie tylko w kraju, ale też na świecie? A kogo to obchodzi? I kogo obchodzi, że zwyczajnie przykro z tego powodu jest też samej Marcie, która bardzo cieszyła się na ten koncert i traktowała go inaczej niż wszystkie pozostałe?

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości