Reklama

Łomżynianka zaśpiewa(ła) w Must Be The Music

02/10/2015 08:46

Paulina Salwowska z Łomży zakwalifikowała się do głównego castingu programu Must Be The Music. Odcinek z jej udziałem wyemitowany zostanie już w tę niedzielę. Czy Paulina zdoła zyskać przychylność jury programu i dostanie się do półfinału? Oglądajcie w niedzielę!

- Nie chodziłam nigdy na lekcje śpiewu, jestem takim samoukiem. Zawsze chciałam spróbować swoich sił, w związku z czym stwierdziłam, że raz się żyje, raz kozie śmierć i co będzie, to będzie. Występ w programie to był tak naprawdę mój debiut sceniczny na tak dużej scenie, bo oczywiście śpiewałam w różnych jakichś klubach czy gdziekolwiek, jakieś karaoke, ale tak naprawdę to pierwszy poważny występ - tłumaczy Paulina Salwowska.

Program z jej udziałem wyemitowany zostanie w najbliższą niedzielę, ale nie będzie to występ na żywo. W związku z tym, że nagranie programu juz się odbyło, Paulina zna już oczywiście werdykt jury, choć umowa z telewizją Polsat zabrania jej go ujawnić przed emisją odcinka. Opowiedziała nam jednak trochę o swoich emocjach i uczuciach, jakie jej towarzyszyły.

Reklama

- Najpierw był precasting w Olsztynie, gdzie wszystko odbyło się bez kamer więc i stres nie był duży. Oczywiście przeszłam go i dostałam się do castingu głównego, który odbył się już na dużej scenie z publicznością, przed kamerami i jury. Pierwszy raz byłam na takiej scenie. Adrenalina niesamowita, emocje niesamowite, jak zaczęłam słuchać ocen, to po prostu cała się trzęsłam. Ja sobie zdaję sprawę z tego, że mam trochę taką barierę przy występowaniu przed publicznością i to był taki trochę sprawdzian dla mnie - opowiada Paulina, która zdradziła nam też, że najbardziej obawiała sie ocen Adama Sztaby i Kory Jackowskiej, bo jak stwierdziła, "Kora czasami bywa dobitna".

Werdykt jury poznamy oczywiście w niedzielę na antenie telewizji Polsat. Program rozpocznie się o godz. 20.05, a już od 22.00 rozpocznie się głosowanie w specjalnej aplikacji na Facebooku. Oczywiście zachęcamy wraz z Pauliną do głosowania na nią, "lajkowania" i udostępniania na swoich profilach tak, aby nasza reprezentantka uzyskała jak najlepszy wynik. Warto też zajrzeć na profil Pauliny na fanpage"u Must Be The Music, gdzie można dodawać komentarze i porozmawiać bezpośrednio z uczestniczką MBTM.

Reklama

- Głosowanie trwa od niedzieli od godz. 22.00 do czwartku do godz. 12.00. Każdy użytkownik Facebooka może oddać 10 głosów dziennie, każdy też może udostępnić informację na swoim profilu, lajkować. Dlatego bardzo proszę o głosowanie na mnie i pisanie komentarzy - zachęca do zabawy Paulina Salwowska.

W niedzielę zatem wszyscy oglądamy Paulinę, a następnie do czwartku głosujemy na nią na FB, codziennie po 10 razy!

Program Must Be The Music zadebiutował w stacji telewizyjnej Polsat 5 marca 2011 roku. Trwa właśnie ósma już edycja tego programu i wciąż bije rekordy popularności. W jury znajdują się wokalistka Olga „Kora" Jackowska, specjalistka od emisji głosu Elżbieta Zapendowska, lider i wokalista Comy – Piotr Rogucki oraz kompozytor i dyrygent Adam Sztaba. Do półfinałów na żywo awansuje tylko 32. uczestników. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości