Reklama

Łomżyńscy uczniowie otrzymają wojewódzkie stypendia

03/10/2019 06:30

51 uczniów z województwa podlaskiego otrzyma stypendia w wysokości 4000 zł brutto za szczególne osiągnięcia w nauce. Wśród nagrodzonych są też reprezentanci łomżyńskich szkół: I LO, PG nr 6 i SP nr 10.

Stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce przyznawane są w ramach Regionalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży Województwa Podlaskiego za rok szkolny 2018/2019.  Wśród wyróżnionych uczniów podlaskich szkół znalazła się czteroosobowa reprezentacja Łomży:

- Alicja Magdalena Skowrońska, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży

- Mateusz Tyszka, I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży.

- Damian Wróblewski, Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży.

Reklama

- Katarzyna Sawko, Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży

Stypendium w kwocie 4000 zł brutto trafi łącznie do 51 osób. Pełna lista stypendystów znajduje się w załączniku na dole strony.

Załączniki
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości