Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży oraz Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży otrzymali nagrody oraz wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „S.O.S dla bezdomnych kotów!" pod hasłem „Kocie zwyczaje".
W kategorii szkoły podstawowe:
Nagroda:
Anna Prusaczyk (kl. III), Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży.Wyróżnienia:
Julia Dąbrowska (kl. III), Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży, Weronika Popowska (kl. III), Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży.Celem konkursu było wyczulenie dzieci, młodzieży oraz opiekunów na problem bezdomności zwierząt, ze szczególnym uwzględnieniem kotów.
Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się 17 lutego 2017 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, w dniu obchodzonym w Polsce od 2006 roku jako Światowy Dzień Kota.
Gratulujemy Ani, Julii i Weronice oraz ich rodzicom i opiekunom Pani Jadwidze Sosnowskiej, Pani Joannie Kossakowskiej oraz Panu Jackowi Sokołowskiemu.
JS@JS