Reklama

Łukasz Pietruszewski zadebiutuje na gali Fight District 2 w Łomży

Już 6 września w Łomży odbędzie się gala Fight District 2, podczas której w kategorii 63 kg w boksie na ring wyjdzie Łukasz Pietruszewski.

Rywalem podopiecznego Macieja Tercjaka trenującego w Hunter Kickboxing Łomża będzie Paweł Łapiński.

Dla Pietruszewskiego będzie to debiut ringowy, jednak jak podkreśla trener, zawodnik wyróżnia się determinacją i konsekwencją w realizowaniu założeń treningowych. 

- Łukasz to zawodnik, na którego miło popatrzeć podczas treningu - komentuje trener Tercjak.

Organizatorzy gali podkreślają, że wydarzenie zyskało wsparcie Urzędu Marszałkowskiego oraz Miasta Łomża, co podnosi rangę całej imprezy i daje zawodnikom dodatkową motywację.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości