Łomżyńsko - ostrołęcki zespół MadBee, który zajął drugie miejsce w ubiegłorocznym finale II Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych "Rockowania", zagra koncert w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok, który jest nagrodą zdobytą w konkursie.
- W końcu dojrzeliśmy do decyzji i będziemy mogli zrealizować nagrodę zdobytą od słuchaczy Polskiego Radia Białystok jaką jest koncert Studiu Rembrandt - poinformowała grupa na swoim facebookowym fanpage-u.
Koncert odbędzie się dokładnie za miesiąc od dzisiaj czyli 29 kwietnia 2018 roku.
- Zapraszamy Was już dzisiaj na ten wielki dla nas dzień, a tych którzy nie będą mogli być z nami ciałem w Białymstoku informujemy, że koncert będzie też transmitowany na żywo na falach Polskiego Radia Białystok - przekazują członkowie zespołu. - Przed nami ciężki okres przygotowania, by dać Wam siebie w 100% na scenie ! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia w Polskie Radio Białystok 29 kwietnia - dodają.
Koncert finałowy II Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych "Rockowania" odbył się w niedzielę 15 października 2017 roku w białostockich "Spodkach". Zwyciężyła grupa GypsyCaravan, a łomżyńsko-ostrołecki MadBee zajął zaszczytne, drugie miejsce. Indywidualną nagrodę dla najlepszego perkusisty otrzymał wówczas Bartosz Dobkowski.
Drugie miejsce w finale przeglądu dało grupie MadBee możliwość zagrania koncertu na żywo w Radio Białystok, co zrealizowane zostanie właśnie za miesiąc.