Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi potwierdziła swoje zaręczyny w programie "Pytanie na śniadanie".
Nowy partner Magdy miał oświadczyć się jej już jakiś czas temu w Rzymie, ale poza rodziną nikt o tym nie wiedział. Z Krzysztofem znają się od szkoły podsstawowej.
"Były zaręczyny, jeszcze nikt o tym nie wie, ale były. Tylko rodzina wie. Zaskoczył mnie niemiłosiernie. Do tej pory się śmieję, że po prostu potknął się i znalazł ten pierścionek i jak już klęknął i spojrzałam na niego takim wzrokiem, to już musiał się zapytać - mówiła w Pytaniu na Śniadanie podekscytowana Magdalena."
Czy gwiazda Pięknych i Młodych jest gotowa na drugi ślub?
- Nie mówię tak, nie mówię nie. Myślę, że to dla kobiety jest bardzo ważny krok i jeżeli wszystko będzie tak jak jest, to myślę, że tak, jak najbardziej.
Magda i Dawid Narożni układają sobie życie u boku nowych partnerów. Były mąż Magdy jeszcze w tym roku po raz kolejny zostanie ojcem.