Reklama

Magda Narożna z Pięknych i Młodych zaręczona

21/07/2020 08:57

Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi potwierdziła swoje zaręczyny w programie "Pytanie na śniadanie".

Nowy partner Magdy miał oświadczyć się jej już jakiś czas temu w Rzymie, ale poza rodziną nikt o tym nie wiedział. Z Krzysztofem znają się od szkoły podsstawowej.

"Były zaręczyny, jeszcze nikt o tym nie wie, ale były. Tylko rodzina wie. Zaskoczył mnie niemiłosiernie. Do tej pory się śmieję, że po prostu potknął się i znalazł ten pierścionek i jak już klęknął i spojrzałam na niego takim wzrokiem, to już musiał się zapytać - mówiła w Pytaniu na Śniadanie podekscytowana Magdalena."

Czy gwiazda Pięknych i Młodych jest gotowa na drugi ślub?

Reklama

- Nie mówię tak, nie mówię nie. Myślę, że to dla kobiety jest bardzo ważny krok i jeżeli wszystko będzie tak jak jest, to myślę, że tak, jak najbardziej.

Magda i Dawid Narożni układają sobie życie u boku nowych partnerów. Były mąż Magdy jeszcze w tym roku po raz kolejny zostanie ojcem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości