Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi została jurorką w kolejnej już edycji talent show "Disco Star". W 6. już wydaniu tego programu telewizji POLO TV prawdopodobnie zastąpi ona inną gwiazdę nurtu disco polo - Shazzę.
Oprócz Magdy Narożnej uczestników będą oceniać też Radek Liszewski z formacji Weekend, Czadoman i Marcin Miller. 6. Edycję. Castingi do programu już wystartowały!
Pochodząca z Łomży Magda Narożna to obecnie najpopularniejsza wokalistka muzyki disco polo. Być może dlatego producenci tego programu zdecydowali się zastąpić poprzednią jurorkę, legendarną Shazzę (51l.), na 20 lat młodszą, energiczną i będącą na topie Magdę Narożną.
Shazza, właśc. Marlena Magdalena Pańkowska na scenie obecna jest od ćwierć wieku, w latach 90. wylansowała m.in. takie hity, jak "Bierz, co chcesz" czy "Tak bardzo zakochani".