Reklama

Marihuanę schował w bieliźnie

30/11/2023 08:00

32-letni mężczyzna został zatrzymany przez łomżyńskich policjantów. Gdy tylko trafił do aresztu, okazało się, że ma przy sobie narkotyki.

Do zatrzymania 32-latka doszło w jednym z mieszkań na terenie Łomży. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Piszu. W momencie, gdy trafił do aresztu wyszło na jaw, że ma przy sobie narkotyki. 

- Podczas osadzania w policyjnym areszcie okazało się, że mężczyzna ukrył w bieliźnie torebkę zamykaną strunowo z zawartością suszu roślinnego. Jak się okazało była to marihuana - informuje KMP Łomża.

 

źródło: KMP Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości