32-letni mężczyzna został zatrzymany przez łomżyńskich policjantów. Gdy tylko trafił do aresztu, okazało się, że ma przy sobie narkotyki.
Do zatrzymania 32-latka doszło w jednym z mieszkań na terenie Łomży. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Piszu. W momencie, gdy trafił do aresztu wyszło na jaw, że ma przy sobie narkotyki.
- Podczas osadzania w policyjnym areszcie okazało się, że mężczyzna ukrył w bieliźnie torebkę zamykaną strunowo z zawartością suszu roślinnego. Jak się okazało była to marihuana - informuje KMP Łomża.
źródło: KMP Łomża