Totalna petarda! To, co zrobił wczoraj w Nowogrodzie MARKUS P przekracza wszelkie granice. Dosłownie, bo przecież MARKUS przekroczył wiele granic żeby przybyć do Polski i Nowogrodu, ale też w przenośni. Dawno nie widzieliśmy takiej dawki energii i entuzjazmu. No i od wczoraj Imprezy Zbyszko mają też swoją Miss!
MARKUS P to sam w sobie ciekawy przypadek. Od sesyjnego muzyka jazzowego do muzyka grającego dance w wydaniu Disco Polo. To nie zdarza się często. MARKUS twierdzi jednak, że ten entuzjazm i żywa energia od tłumów pod sceną to jest to, czego naprawdę było mu potrzeba. A Nowogród, jak zwykle, wysunął się na czoło wszystkich innych miejsc, gdzie dzieją się podobne imprezy. To miejsce jest naprawdę wyjątkowe.
Na niedzielę organizatorzy Imprez Zbyszko przygotowali jednak jeszcze jedną atrakcję. Były nią wybory najpiękniejszej imprezowiczki, która w nagrodę za odwagę i zwycięstwo w konkursie Miss Imprez Zbyszko wystąpi w teledysku POWER BOY. Jury konkursowe pod kierunkiem IV Vice Miss Mazowsza Weroniki Tokarz zdecydowało, że Miss Imprez Zbyszko wybrana została Ania Borys.
Tymczasem jednak niedzielna impreza w Nowogrodzie przeszła do historii, a już nadchodzi kolejna. W najbliższą niedzielę 7 sierpnia na scenie przy Hotelu Zbyszko wystąpią ŁOBUZY! Szykujcie się!
