Reklama

MARKUS P już w niedzielę w Nowogrodzie [VIDEO]

28/07/2016 10:57

Wakacyjne szaleństwo z Imprezami Zbyszko! Tym razem mamy dla Was zaproszenie na najbliższą niedzielę do Nowogrodu, gdzie wystąpi MARKUS P. Imprezę rozkręcą dla Was jak zwykle najlepsi i najprzystojniejsi DJ"e pod słońcem czyli DJ MARCOS i DJ LEWY, a foto- i wideorelację z imprezy obejrzycie na naszym portalu www.mylomza.pl!

- Marcus P - czyli pełen szał w Nowogrodzie! Wszystkie Koty i Kociaki niech się szykują na niedzielne balowanie zachęcają na swoim fanpage"u FB organizatorzy, którzy przygotowali też darmowe wejściówki w liczbie... To właśnie zależy od Was. Zasady są bowiem bardzo proste. Im więcej polubień zbierze informacja o niedzielnej imprezie, tym więcej darmowych wejściówej zostanie rozlosowanych. Organizatorzy chcą pobić rekord, dlatego za każe przekroczone 100 polubień przekażą 10 wejściówek, a więc np. 1000 polubień = 100 wejściówek!

Dla tych, którzy nie będą mieli szczęścia w losowaniu wejściówek, bilet kosztować będzie 15 złotych. Nie dotyczy to jednak 30-latków i starszych. Wszyscy powyżej 30 lat wchodzą bowiem całkiem za darmo! Początek imprezy w niedzielę o godz. 20.00. Nasza ekipa już się szykuje więc do zobaczenia!

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości