Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży przygotowało internetowy formularz, który ułatwi mieszkańcom naszego miasta kontakt z pracownikami przedsiębiorstwa. Za pośrednictwem internetu możemy zgłaszać zadania lub informować o niepokojących sytuacjach.
Aby zgłosić pracownikom MPGKiM swoje zadanie, wystarczy opisać je w odpowiedniej rubryce internetowego formularza, który udostępniony został na stronie internetowej przedsiębiorstwa (TUTAJ). Do przesłania wiadomości konieczne jest podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail. Mieszkańcy mają również możliwość dodania zdjęć.
Co można zgłosić za pośrednictwem formularza? Może to być np. informacja o konieczności przeprowadzenia naprawy, uporządkowania zieleni czy poprawienia zapadniętej nawierzchni chodnika. Dyrektor MPGKiM Bernadeta Krynicka przekazuje, że przesłane zgłoszenia będą weryfikowane przez pracowników przedsiębiorstwa, którzy następnie będą mogli podjąć odpowiednie działania. Zgłoszenia muszą oczywiście dotyczyć terenu lub mienia zarządzanego przez MPGKiM.
W planach przedsiębiorstwa są już kolejne działania. To np. akcje informacyjne dotyczące praw oraz obowiązków właścicieli nieruchomości.