Reklama

Międzynarodowe sukcesy tancerzy B.K.Step

20/03/2017 09:07

Młodzi tancerze Studia B.K.Step uczestniczyli podczas minionego weekendu w Międzynarodowym Turnieju Tańca Breakmania X. W hali sportowej Kętrzyńskiego Centrum Kultury z powodzeniem rywalizowali w kategoriach Break dance i Hip Hop zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach.

Międzynarodowy Turniej Tańca Breakmania X, zorganizowany w miniony weekend w hali sportowej Kętrzyńskiego Centrum Kultury, zgromadził tancerzy z Japonii, Litwy, Łotwy, Wrocławia, Poznania, Augustowa, Słupska, Warszawy, Katowic, Gdańska, Lublina, Radomia, Białegostoku oraz Łomży. Studio Tańca B.K.STEP wystawiło swoich tancerzy w kategoriach Break dance i Hip Hop.

- Większość podopiecznych Krystiana Pielocha, Adrianny Rajkowskiej i Macieja Brzostowskiego występowało po raz pierwszy na zawodach – informuje Marek Kisiel właściciel studia. - Pomimo wysokiej rangi zawodów i małego doświadczenia najmłodszych tancerzy w walkach, udało im się pokonać wielu uczestników i wygrywać poszczególne eliminacje, co nas bardzo cieszy, a ich zmotywuje do dalszej pracy – podkreśla Marek.

Reklama

Podczas pierwszego dnia rywalizowali tancerze z C.T.Young gdzie zakwalifikowali się do TOP 8 w kategoriach solo: do lat 8 Szymon Dmoch, do 10 lat Bartek Błaszczyk, 13-16 lat Wiktor Sekściński oraz battle 3 vs 3 Mateusz Patynowski, Szymon Dmoch i Bartek Błaszczyk.

Drugi dzień to zmagania hip hop battle podczas których 2. miejsce zdobyła Maja Krzoska w kategorii do lat 8, a 1. miejsce Wiktoria Kosmowska w kategorii powyżej 15 lat. Ola Brulińska, Zuzia Pietrasz, Karolina Zabielska zakwalifikowały się do TOP 8.

Reklama

Młodzi tancerze, pełni optymizmu, świeżej energii i nowych pomysłów wrócili do Łomży, by dalej trenować i udoskonalać swoje umiejętności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości