Dzień Dziecka coraz bliżej, bo już 1 czerwca. Najmłodsi z Łomży będą mogli świętować w Parku Jana Pawła II, który w najbliższy poniedziałek zamieni się w wielką strefę rodzinnej zabawy.
Miejski Dzień Dziecka w Łomży to wydarzenie – jak zapewniają organizatorzy „pełne energii, uśmiechu i niezapomnianych atrakcji”. Impreza potrwa w godz. 15-19. Wstęp jest wolny. W programie znajdą się m.in. dmuchańce, kino 9D, warsztaty kreatywne, strefy sportowe i edukacyjne oraz mnóstwo aktywności dla dzieci w każdym wieku. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Na uczestników czekać będą m.in.:
Nie zabraknie również ekologicznych atrakcji przygotowanych w ramach strefy ZGO „Operacja Recykling”. Dzieci będą mogły wziąć udział w eko runie, zagrać w wielkoformatową grę planszową XXL, skorzystać z edukacyjnej chusty recyclingowej oraz stworzyć własne eko-malowanki.
Dodatkowo do dyspozycji uczestników zabawy będzie Bezpłatny Letni Park Zabaw MOSiR Łomża przy ul. Wyszyńskiego, który w tym dniu będzie czynny w godz. 15-20.
