Kwiecień jest uznawany za Miesiąc Świadomości Autyzmu. Z tej okazji Finalistki Konkursu Miss Polonia, wraz z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola „Nutka” w Łomży wzięły udział w "niebieskim wydarzeniu".
Finalistki Konkursu Miss Polonia wzięły udział w wydarzeniu poświęconym propagowaniu wiedzy na temat autyzmu. Lindzie Filipkowskiej i Weronice Falkowskiej towarzyszyły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Nutka” w Łomży.
„Niebieskie wydarzenie” było pięknym symbolem jedności oraz wsparcia dzieci ze spektrum autyzmu (...) Jesteśmy dumni z naszych dziewczyn i tego, jak wiele empatii, dobra i piękna mają w swoich sercach! Jeszcze bardziej z tego, jak cudownie potrafią się nimi dzielić - czytamy na profilu społecznościowym Miss Polonia Województwa Podlaskiego
Reklama
Wydarzenie odbyło się w Warszawie.
źródło: Facebook/Miss Polonia Województwa Podlaskiego
zdj. główne: Facebook/Miss Polonia Województwa Podlaskiego
źródło zdj.: Facebook/Miss Polonia Województwa Podlaskiego