Reklama

Mikołajki na łyżwach! Rusza sezon na "Białym Orliku" w Łomży

06/12/2022 10:22

Mikołajkowa niespodzianka od MOSiR-u. Już dziś (6.12) rusza lodowisko "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej. Na łyżwy można wybrać się od godz. 17:15.

- Jak co roku przy lodowisku funkcjonować będzie wypożyczalnia sprzętu. Nie martwcie się jeśli nie posiadacie swoich łyżew. Wypożyczalnia dysponuje łyżwami, kaskami i pingwinkami do nauki jazdy dla dzieci. Pamiętajmy, że dzieci do lat 7 mogą korzystać z lodowiska wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Na najmłodszych czekają płozy. Ceny biletów zaczynają się już od 5 zł za godzinę ślizgania się po tafli lodowiska - informuje MOSiR.

Funkcjonowanie lodowiska uzależnione jest od warunków atmosferycznych. Bilet można kupić bezpośrednio przy kasie oraz online.

Reklama

Grafik funkcjonowania lodowiska w tym tygodniu: 

  • wtorek 6 grudnia- od godz. 17.15 (tercja VII)
  • środa- piątek 7- 9 grudnia- od godz. 14.35 (V tercja)
  • sobota-niedziela 10-11 grudnia - od godz. 9.30 (I tercja)

Standardowy grafik funkcjonowania lodowiska;

Źródło: MOSiR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości