Mikołajkowa niespodzianka od MOSiR-u. Już dziś (6.12) rusza lodowisko "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej. Na łyżwy można wybrać się od godz. 17:15.
- Jak co roku przy lodowisku funkcjonować będzie wypożyczalnia sprzętu. Nie martwcie się jeśli nie posiadacie swoich łyżew. Wypożyczalnia dysponuje łyżwami, kaskami i pingwinkami do nauki jazdy dla dzieci. Pamiętajmy, że dzieci do lat 7 mogą korzystać z lodowiska wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Na najmłodszych czekają płozy. Ceny biletów zaczynają się już od 5 zł za godzinę ślizgania się po tafli lodowiska - informuje MOSiR.
Funkcjonowanie lodowiska uzależnione jest od warunków atmosferycznych. Bilet można kupić bezpośrednio przy kasie oraz online.
Grafik funkcjonowania lodowiska w tym tygodniu:
Standardowy grafik funkcjonowania lodowiska;

Źródło: MOSiR