Reklama

Młode talenty docenione w ogólnopolskich konkursach plastycznych [FOTO]

14/12/2017 10:40

9-letnia Gabrysia Szeligowska i 8-letnia Zuzanka Cywińska z Pracowni Plastycznej MDK-DŚT zostały docenione w ogólnopolskich konkursach plastycznych.

Pracę zainspirowaną Łomżą, Gabrysia przygotowała na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Twoje miasto", zorganizowany przez Klub Kultury Przegorzały w Krakowie. W plastycznej rywalizacji wzięło udział 307 prac, nadesłanych przez młodych artystów z całej Polski. Podopieczna Anny Bureś z MDK-DŚT zdobyła trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Praca Zuzanki Cywińskiej została zaś wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczne okienko" 2017, zorganizowanym przez był Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie. Zadaniem uczestników było przygotowanie ilustracji do bajki: powszechnie znanej lub wymyślonej przez siebie.

Reklama

Nagrodzone prace zostały przygotowane w prowadzonej przez Annę Bureś, Pracowni Plastycznej MDK-DŚT, do której obie autorki uczęszczają.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości