Reklama

Młodzi wojownicy walczyli o Puchar Prezydenta Łomży. Wielkie emocje na macie [FOTO]

01/06/2026 10:45

W miniony weekend Akademia Sportu Medyk w Łomży stała się areną sportowych zmagań podczas IVX Otwartych Mistrzostw Miasta Łomży w Taekwondo Olimpijskim o Puchar Prezydenta Miasta Łomży. W zawodach udział wzięli młodzi zawodnicy reprezentujący kluby z różnych regionów Polski, którzy rywalizowali zarówno w konkurencjach sprawnościowych, jak i walkach sportowych.

Turniej zgromadził liczne grono uczestników, trenerów, rodziców oraz sympatyków taekwondo. Na matach można było podziwiać wysoki poziom sportowy, ogromne zaangażowanie zawodników oraz ducha fair play, który towarzyszył rywalizacji od pierwszej do ostatniej walki. Szczególnie cieszył udział najmłodszych adeptów tej olimpijskiej dyscypliny, dla których start w zawodach był okazją do zdobycia cennego doświadczenia i sprawdzenia swoich umiejętności.

Wielu zawodników wróciło do domu z medalami i pucharami, jednak najważniejszym celem wydarzenia była promocja aktywności fizycznej, zdrowej rywalizacji oraz integracja środowiska taekwondo. Turniej po raz kolejny potwierdził, że Łomża jest ważnym ośrodkiem rozwoju taekwondo olimpijskiego w regionie. Podobne zawody organizowane przez Akademię Sportu Medyk od lat przyciągają zawodników z województw podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego i innych części kraju.

Źródło: Materiał nadesłany
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości