Mamy listopad, czyli zbliża się kolejny sezon funkcjonowania „Białego Orlika”. Obiekt przygotowywany jest przez pracowników łomżyńskiego MOSiR-u.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży prowadzi właśnie prace związane z uruchomieniem Lodowiska „Biały Orlik", przy ulicy Katyńskiej 3.
„W kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Katyńskiej pracownicy MOSiR Łomża rozkładają system orurowania chłodniczego. O kolejnych etapach budowy "Białego Orlika" będziemy informowali na bieżąco – czytamy w relacji Ośrodka.
Na terenie kompleksu przy ul. Katyńskiej realizowana jest również modernizacja nawierzchni syntetycznej boiska piłkarskiego. Aktualnie kładziona jest tam warstwa ekologicznego i wytrzymałego podkładu Shock Pad, który zapewni doskonałą amortyzację.

zdj. MOSiR