Reklama

MOSiR przygotowuje lodowisko w Łomży

18/11/2021 13:54

Mamy listopad, czyli zbliża się kolejny sezon funkcjonowania „Białego Orlika”. Obiekt przygotowywany jest przez pracowników łomżyńskiego MOSiR-u.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży prowadzi właśnie prace związane z uruchomieniem Lodowiska „Biały Orlik", przy ulicy Katyńskiej 3. 

„W kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Katyńskiej pracownicy MOSiR Łomża rozkładają system orurowania chłodniczego. O kolejnych etapach budowy "Białego Orlika" będziemy informowali na bieżąco – czytamy w relacji Ośrodka.

Na terenie kompleksu przy ul. Katyńskiej realizowana jest również modernizacja nawierzchni syntetycznej boiska piłkarskiego. Aktualnie kładziona jest tam warstwa ekologicznego i wytrzymałego podkładu Shock Pad, który zapewni doskonałą amortyzację.

Reklama

zdj. MOSiR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości