Reklama

Motoserce 2022 w Łomży! W weekend koncerty, parada i zbiórka krwi  

06/05/2022 07:35

​​​​​​​W Łomży ponownie odbędzie się impreza pn. Motoserce. W najbliższą sobotę będzie można oddać krew, pobawić się podczas koncertów i obejrzeć motocyklową paradę.

W tym roku impreza odbędzie się na terenie parkingu przy Parku Wodnym w Łomży. Na scenie zobaczymy zespoły Vierna i Leczsami oraz Annę Zgladodukh. Organizatorzy zapewniają też wiele innych atrakcji, w tym dmuchańce, konkursy i pokazy. Przez kilka godzin będzie można oddać krew w krwiobusach.

Wydarzenie odbędzie się 7 maja na parkingu przy Parku Wodnym w Łomży. Start o godz.12:00. Parada motocykli ma rozpocząć się ok. godz. 14:00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości