Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży zaprasza wszystkie osoby interesujące się historią na spotkanie z kolekcjonerem i pasjonatem historii lokalnej Wojciechem Surawskim.
- Wznawiamy cykl comiesięcznych spotkań w muzeum. W piątek 27 września zapraszamy do sali edukacyjnej na spotkanie "Kolekcjonerskie pasje Wojciecha Surawskiego", gdzie tematem wiodącym będzie jego kolekcja związana z kawalerią, w tym z pułkami stacjonującymi do roku 1939 w Grajewie i w Białymstoku - informuje Wojciech Chamryk z Działu Edukacji i Promocji Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, a wstęp na nie jest bezpłatny.
Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży poinformowało również o tym, że są też już ustalone kolejne spotkania, a inne są w trakcie planowania.
