Eryk Mroczko, mimo młodego wieku, dał się już poznać w Łomży jako człowiek wielu talentów. Ostatnio pisaliśmy o nim jako laureacie nagrody Łomżyńskiego Społecznika Roku, wcześniej jako o wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miejskiej, a dziś jako muzyku, który właśnie wydał swój nowy wideoklip.
Choć czeka go wkrótce egzamin maturalny, Eryk Mroczko nie ogranicza swojej pozaszkolnej działalności. Wczoraj na swoim kanale YouTube udostępnił nagrany w murach I Liceum Ogólnokształcącego, którego absolwentem już wkrótce zostanie, wideoklip do swojego utworu pt. "W głowie muzyka".
"W głowie muzyka" to utwór melodyjny, łatwo wpadający w ucho, ale jednocześnie niebanalny i świeży. Oczywiście słychać w nim pewne muzyczne fascynacje Eryka, ale może też zaskakiwać, bo przecież znamy go jako członka zespołów grających całkiem inny rodzaj muzyki, jak choćby rockowego FireWalk. Tu nie znajdziemy ostrych gitarowych riffów, solówek czy mocnej perkusji...
Zobaczcie i posłuchajcie sami. Nam się podoba!