Reklama

Na Długiej pojawił się parklet. To miejsce do odpoczynku

29/03/2021 15:40

Mieszkańcy Łomży mogą korzystać z parkletu, czyli służącej wypoczynkowi drewnianej konstrukcji, która pojawiła się dziś na ul. Długiej.

Ze względu na rewitalizację Starego Rynku obecnie w rejonie tym brakuje miejsc, w których można byłoby przysiąść na chwilę i odpocząć. Dlatego na ulicy Długiej stanął parklet, który ma służyć przechodniom do odpoczynku - przekazali dziś miejscy urzędnicy. 

Z założenia parklet jest miejscowym poszerzeniem przestrzeni dla pieszych, które wprowadza się głównie na ulicach zdominowanych przez samochody.  Konstukcja wyposażona jest w siedziska oraz stolik, który pozwoli na rozstawienie napojów czy konsumpcję posiłku w trakcie spaceru 

Reklama

Jak Wam się podoba? 

fot. UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości