Piosenka "Na serca dnie" miała pierwotnie być propozycją Pięknych i Młodych na Eurowizję 2016. Jak wiemy, stało się inaczej i łomżyński zespół nie weźmie udziału w rywalizacji o miejsce na festiwalu. W tej sytuacji zapadła decyzja o dzisiejszej premierze piosenki i klipu.
Nową piosenkę i nakręcony do niej klip możecie niemal równo z premierą posłuchać i obejrzeć u nas! Czekamy na Wasze opinie. Czy utwór miałby szansę, Waszym zdaniem, by "zamieszać" na Eurowizji 2016? Czy to w ogóle jest jeszcze Disco Polo?