Na ulice Łomży ponownie wyjedzie rozśpiewany kolędobus. Będziemy mogli zobaczyć go w następnym tygodniu.
"Już od środy, 21 grudnia, przez trzy kolejne dni, między godziną 14:15 i 19.40 na ulice Łomży wyjedzie rozśpiewany KOLĘDOBUS. Z głośników busa Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego zabrzmią kolędy i najpiękniejsze piosenki o tematyce bożonarodzeniowej w wykonaniu Studia Wokalnego Emdek i Orkiestry Dętej MDK-DŚT. Świąteczny wehikuł będziecie mogli zobaczyć na głównych trasach Łomży" - informuje MDK-DŚT.
W planach są krótkie postoje w dziesięciu miejscach:
zdj. archiwum