Reklama

Na ulice Łomży wyjedzie "Kolędobus"

14/12/2022 08:16

Na ulice Łomży ponownie wyjedzie rozśpiewany kolędobus. Będziemy mogli zobaczyć go w następnym tygodniu.

"Już od środy, 21 grudnia, przez trzy kolejne dni, między godziną 14:15 i 19.40 na ulice Łomży wyjedzie rozśpiewany KOLĘDOBUS. Z głośników busa Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego zabrzmią kolędy i najpiękniejsze piosenki o tematyce bożonarodzeniowej w wykonaniu Studia Wokalnego Emdek i Orkiestry Dętej MDK-DŚT. Świąteczny wehikuł będziecie mogli zobaczyć na głównych trasach Łomży" - informuje MDK-DŚT.

W planach są krótkie postoje w dziesięciu miejscach:

  • LEGIONÓW (PARKING - ALEJA PARK) 14:15 i 17:15
  • PIŁSUDSKIEGO (PARKING - JYSK) 14:30 i 17:30
  • WOJSKA POLSKIEGO (SKLEP FENIX) 14:45 i 17:45
  • PL.KOŚCIUSZKI (PRZYSTANEK JANTAR) 15:00 i 18:00
  • STARY RYNEK (PRZYSTANEK) 15:15 i 18:15
  • WYSZYŃSKIEGO (PARKING - PŁYWALNIA) 15:30 i 18:30
  • ŚNIADECKIEGO (STRZELNICA) 15:50 i 18:50
  • ZAWADZKA (PARKING - GALERIA ŁOMŻA) 16:05 i 19:05
  • KS. ANNY (SKATE PARK) 16:21 i 19:21
  • ZAWADZKA (PARKING MEDIA EXPERT) 16:35 i 19:35

 zdj. archiwum

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości