Reklama

[NA ŻYWO] Konfederacja pod łomżyńską Skarbówką. Tematem kontrowersyjny system KSeF

23/01/2026 11:30

Punktualnie w samo południe, przed wejściem do Urzędu Skarbowego przy Polowej ustawią się mikrofony. Działacze Konfederacji zwołali briefing prasowy w dość wymownym miejscu. Na tapecie ląduje Krajowy System e-Faktur (KSeF). Będziemy tam z kamerą.

Temat e-faktur wałkowany jest od dawna, ale emocje wśród lokalnych przedsiębiorców wcale nie opadają. Konfederacja wraca do tematu, chcąc punktować wady systemu i – jak zapowiadają w nadesłanej notce – pokazać realne konsekwencje dla kieszeni nie tylko właścicieli firm, ale i zwykłych obywateli.

Dlaczego akurat teraz i dlaczego pod urzędem przy Polowej 47? Tego dowiemy się za kilkadziesiąt minut. Politycy mają przedstawić swoje obecne stanowisko w tej sprawie. Czy będzie merytorycznie, czy skończy się na politycznych hasłach? Warto posłuchać samemu i wyrobić sobie zdanie.

Reklama

Jeśli nie macie czasu, żeby pojawić się na miejscu, my zrobimy to za Was.

Transmisja startuje o 12:00 na mylomza.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości