Reklama

Nabór do żłobków miejskich. Start już 16 lutego

08/02/2026 08:32

16 lutego 2026 r. rozpocznie się rekrutacja główna, na rok szkolny 2026/2027, do Miejskich Żłobków w Łomży, która zakończy się 9 marca 2026 r.

W Łomży działają na chwilę obecną 4 żłobki miejskie: Miejski Żłobek nr 1 w Łomży, ul. Studencka 13, Miejski Żłobek nr 2 w Łomży, ul. Spółdzielcza 8, Miejski Żłobek nr 3 w Łomży, ul. Hugona Kołłątaja 8 oraz Miejski Żłobek nr 4 w Łomży, ul. gen. Władysława Sikorskiego 216. 

System rekrutacji oparty jest o kryteria naboru określone w statutach żłobków oraz regulaminach rekrutacji na rok szkolny 2026/2027 wydanych zarządzeniami dyrektorów poszczególnych żłobków.

Rekrutacja do żłobków odbywa się w terminie od 16 lutego 2026r. do 9 marca 2026r. Procedura rekrutacji prowadzona jest w wersji papierowej. Przyjęcie dziecka do żłobka następuje na podstawie wniosku stanowiącego załącznik do regulaminu rekrutacji na 2026r. wydanego zarządzeniem dyrektora żłobka. Prawidłowo wypełniony wniosek o przyjęcie dziecka do żłobka, o którym mowa w pkt 3, rodzice/prawni opiekunowie obowiązani są złożyć w kancelarii żłobka. Data potwierdzenia przez żłobek wpływu wniosku stanowi datę złożenia wniosku.

Reklama

Dzieci w żłobku przyjmowane są na wolne miejsca w danej grupie wiekowej. Nabór dziecka do żłobka przeprowadza komisja kwalifikacyjna powołana przez dyrektora odrębnym zarządzeniem.

13 marca br. o godz.15.30 dyrektor żłobka poda do wiadomości, poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń żłobka, listę dzieci przyjętych na kolejny rok szkolny. Żłobek zarządza danymi osobowymi wnioskodawcy.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji dostępne są na stronie internetowej żłobków.

Źródło: Miasto Łomża Aktualizacja: 08/02/2026 08:32
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości