Reklama

Nad regionem przechodzą burze

20/06/2017 11:10

W Łomży na razie jest spokojnie, choć chwilowe podmuchy wiatru wskazują na to, że i nad naszym miastem może wkrótce rozszaleć się żywioł. W innych częściach regionu natomiast burze już są lub właśnie przeszły, co nie oznacza, że nie pojawia się kolejne. W tej chwili grzmi w Kolnie i Stawiskach.

Komórki burzowe nadciągają nad region z zachodu i północnego zachodu. Dość silna burza przeszła nad Białystokiem i okolicami. Obecnie panują tam trudne warunki ze względu na silne opady deszczu. Groźnie jest też pomiędzy Suwałkami a Augustowem. Burza ta ominęł Łomżę od północy w odległości zaledwie około 20 kilometrów, podobnie jak kolejna, która postraszyła mieszkańców Jedwabnego, Wizny i okolicznych miejscowości.

W tej chwili grzmi nad Kolnem i Stawiskami, ale od zachodu nadciąga już kolejny front. Ten najbliższy przeszedł już nad Łysymi i zmierza w stronę Kolna. Prawdopodobnie również ominie Łomżę i najbliższe okolice, ale sytuacja jest na tyle dynamiczna, że niczego nie można zakładać z całą pewnością. Znacznie groźniej wygląda natmoast nawałnica, która obecnie szaleje w rejonie Olsztynka. Ta jest na tyle daleko, że nie da się stwierdzić czy dotrze nad nasze miasto, ale jeśli tak, to stanie się to dopiero za kilka godzin. Burza ta jest bardzo silna i obejmuje duży obszar o promieniu około 20 km.

Reklama

Burzową relację na żywo możecie śledzić na stronie http://lubelscyfanipogody.pl/burzowa-relacja-zywo-20-czerwca-2017

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości