W poniedziałek możemy spodziewać się aż 6 stopni powyżej zera, a duże zachmurzenie przyniesie prawdopodobnie słabe opady deszczu ze śniegiem. Według prognoz synoptyków, w tym tygodniu ewentualne przymrozki pojawią się wyłącznie w nocy.
Poniedziałek przywita nas dużym zachmurzeniem, które przyniesie prawdopodobnie słabe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura w ciągu dnia wzrośnie aż do 6°C, przy południowo-zachodnim wietrze o prędkości 7 m/s.
We wtorek będzie już trochę chłodniej - słupki rtęci spadną do jednej kreski powyżej zera. Duże zachmurzenie może przynieść przelotne opady śniegu, wiatr o prędkości 6 m/s będzie wiał z północnego-zachodu. Podobna aura utrzyma się także w środę.
Według prognoz synoptyków, w czwartek możemy spodziewać się 2°C, w piątek będą to już 3°C, a w sobotę 4°C. Przez trzy dni lekki wiatr będzie wiał z północnego-zachodu. Pomimo dużego zachmurzenia, nie powinniśmy doświadczyć opadów i niekorzystnych zjawisk atmosferycznych.