Reklama

"Nadzieja" kończy pierwszą misję na granicy. Wkrótce ruszają po raz drugi

03/03/2022 11:30

Po 48 godzinach nieprzerwanej pracy zakończyliśmy pierwsza misję "Nadzieja dla Ukrainy" na kolejowym przejściu granicznym w Przemyślu - przekazują ratownicy z łomżyńskiej Grupy Ratowniczej "Nadzieja"

Ratownicy z łomżyńskiej GR "Nadzieja" w poniedziałek ruszyli na polsko-ukraińską granicę. Pracowali na kolejowym przejściu granicznym w Przemyślu, gdzie zatrzymują się pociągi z Ukrainy. Zespół rozwinął tam punkt medyczny do udzielania pomocy. 

Dziś ratownicy poinformowali o zakończeniu pierwszej misji. W sobotę ruszają po raz kolejny.

 

"Dla dziecięcego uśmiechu przez łzy każdy wysiłek i pieniądze są za małe... Pierwsza misja "Nadzieja dla Ukrainy" za nami: dwie doby na przejściu kolejowym w Przemyślu. Teraz szykujemy się na wyjazd już w najbliższą sobotę. Potrzebne są pieniądze na środki medyczne i wózki inwalidzkie. Używane można przynosić do soboty do godz. 12.00 i zostawiać po prostu przy plebanii lub garażach Grupa Ratownicza Nadzieja Łomża" - czytamy.

Reklama

zdj. GR Nadzieja

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości