Wczoraj wieczorem informowaliśmy o dramatycznie wyglądającym zdarzeniu drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu Alei Legionów i Alei Piłsudskiego w Łomży. Dziś do naszej redakcji trafił zapis wideo z wideorejestratora, który znajdował się w samochodzie jadącym tuż za motocyklistą.
Materiał wideo potwierdza, że motocyklista poruszający się Aleją Piłsudskiego, będąc na drodze podporządkowanej, wjechał na skrzyżowanie bez ustąpienia pierwszeństwa. W wyniku tego doszło do zderzenia z samochodem osobowym, który zgodnie z przepisami poruszał się Aleją Legionów w kierunku Konarzyc.
Przypomnijmy, że wczoraj około godziny 19:00 doszło do kolizji motocykla z samochodem osobowym. Sygnalizacja świetlna na tym skrzyżowaniu od kilku dni nie działa, co mogło stanowić dodatkowe utrudnienie. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał – zarówno motocyklista, jak i kierowca samochodu wyszli z niego bez obrażeń.