Reklama

Nasi w Opolu? TAK! Głosujemy!

25/04/2017 06:59

Ania Kaptór i Przemek Starachowski czyli znany w Łomży i nie tylko w Łomży duet Funkasanki uczestniczy w eliminacjach do Opolskich Debiutów 2017! Do eliminacji zgłosiło się w tym roku aż ponad 200 piosenek co sprawia, że zakwalifikować sie nie będzie łatwo. O tym, kto wystąpi na opolskiej scenie zadecyduje jury oraz publiczność w głosowaniu. A więc głosujmy na Funkasanki!

Duet Funkasanki zgłosił do eliminacji piosenkę "O! Znowu czuję to". Nasi artyści przeszli przez pierwszy etap i zakwalifikowali się do dziesiątki, którą oceni jury w składzie: Mela Koteluk, Piotr Stelmach, Krzysztof Dominik, Rafał Poliwoda oraz publiczność - w głosowaniu internetowym. Artysta, który otrzyma najwięcej punktów, wystąpi w konkursie Debiuty 54. KFPP w Opolu.

Jak na razie, bez nagłaśniania i specjalnej promocji, wynik głosowania internautów jest obiecujący. Ania Kaptór i Przemek Starachowski oraz ich utwór zajmują wysoką, 5. lokatę ze stratą zaledwie kilkunastu głosów do 4. miejsca. Głosowanie jednak trwać będzie aż do 5 maja i wiele może się zmienić. choć lider trochę na początku uciekł, to używając analogii sportowej, nie zawsze ten, kto ostro startuje, ma równie mocny finisz.

Reklama

Jaki finisz będą mieli nasi łomżyniacy? To zależy przede wszystkim od nas. Zapraszamy do głosowania na Funkasani i ich piosenkę "O! Znowu czuję to". Nasze redakcyjne głosy już oddane, ale to stanowczo za mało!

Głosujemy na stronie: http://ncpp.opole.pl/debiuty2017/glosowanie/, gdzie można też posłuchać utworu "O! Znowu czuję to".

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości