Reklama

Niebezpieczny manewr: Kierowca jechał pod prąd na rondzie! [VIDEO]

25/12/2023 10:21

W Łomży na rondzie przy skrzyżowaniu ulicy Nowogrodzkiej i obwodnicy do Starych Kupisk zarejestrowano nietypowe zdarzenie. Kierowca samochodu osobowego, jak wyraźnie widać na załączonym materiale wideo, podjął ryzykowną decyzję o jeździe pod prąd. Incydent został uchwycony dzięki videorejestratorowi.

Zdarzenie to, choć na szczęście nie zakończyło się tragicznie, stanowi poważne przypomnienie o konsekwencjach nieprzestrzegania przepisów drogowych. Jazda pod prąd, szczególnie na ruchliwym rondzie, stwarza nie tylko zagrożenie dla samego kierowcy, ale również dla innych uczestników ruchu. Za niezastosowanie się do znaku B-2 "zakaz wjazdu" grozi mandat od 20 do 500 złotych i 5 punktów karnych.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości