W zimowy wieczór 22 stycznia 2022 roku w łomżyńskiej Wecie odbył się Bal Studniówkowy. Abiturienci tej znanej w regionie szkoły wraz z osobami towarzyszącymi bawili się w pięknie udekorowanej sali. Bal swoją obecnością zaszczycił wicemarszałek Województwa Podlaskiego Marek Olbryś.
Wczoraj na dalszy plan zeszły klasówki, powtórki, zaliczenia. Wszyscy piękni, odmienieni, wytworni. Ten wieczór należał do nich.
Po oficjalnych wystąpieniach i przemówieniach, tegoroczni maturzyści z serca podziękowali swoim wychowawcom, dbającym o ich rozwój przez ostatnie cztery lata.
Po słowach: "Poloneza czas zacząć" młodzież ruszyła do tańca. Korowód poprowadziła dyrektor szkoły Bogumiła Olbryś.