Reklama

Nieoficjalnie: Zmiany we władzach łomżyńskich szkół

01/07/2020 10:17

Będą zmiany w III Liceum Ogólnokształcącym i Szkole Podstawowej nr 4 - wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Nazwiska nowych dyrektorów krążą w kuluarach już od jakiegoś czasu, jednak Urząd Miejski w Łomży do tej pory nie wydał w tej sprawie oficjalnego komunikatu.

Konkursy na stanowiska dyrektorów trzech łomżyńskich szkół prezydent Łomży ogłosił półtora miesiąca temu. Dotyczyły one: II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej, III Liceum Ogólnokształcącego im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej i Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa. Kandydaci mogli składać dokumenty do końca maja.

W kuluarach już od jakiegoś czasu krążą nazwiska nowych dyrektorów. Według naszej wiedzy III LO kierować będzie teraz Katarzyna Życzkowska, polonistka i dotychczasowa wicedyrektor placówki, a nowym dyrektorem SP4 ma zostać Marcin Piotrowski, nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener UKS 4 Łomża. Zmian nie będzie w przypadku II LO. Dyrektorem "Drugiego" pozostanie Jolanta Kossakowska.

Reklama

Dotychczas nie wypłynęły żadne oficjalne informacje o wynikach postępowań. Stosowne dokumenty powinny zostać opublikowane po dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości