"My, pierwsza brygada", "Przybyli ułani pod okienko" to tylko niektóre z patriotycznych pieśni, jakie wspólnie odśpiewają mieszkańcy Gminy Nowogród z okazji święta odzyskania niepodległości. Uroczystości odbędą się pod hasłem "Niepodległa do Hymnu".
We wtorek 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. O godz. 12:00 Gmina Nowogród zaprasza mieszkańców na wspólne śpiewanie hymnu i pieśni patriotycznych przy Pomniku "Młodym Bohaterom".
- Punktualnie w samo południe odśpiewamy Hymn Polski, a następnie pieśni patriotyczne m.in. "Rotę", "Przybyli ułani pod okienko", "My, pierwsza brygada", "Serce w plecaku". Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania Narodowego Święta Niepodległości- zachęcają organizatorzy.
