Wczorajszy wieczór w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży, upłynął pod znakiem radości i elegancji. W murach szkoły przy ulicy Stacha Konwy 11 odbył się uroczysty Bal Studniówkowy, który zgromadził ponad 150 uczniów.
Podczas uroczystości, uczniowie z wdziękiem i szacunkiem podziękowali swoim wychowawcom za trud i wysiłek włożony w ich edukację i przygotowanie do dorosłego życia.
Klasa 5b dziękowała Małgorzacie Dobkowskiej, 5c Przemysławowi Ciuchnickiemu, 5d Joannie Podsiadło, 5e Elżbiecie Bałazy, 5f Danucie Pędzich i 5i Alinie Dąbrowskiej.
Wyjątkowym momentem balu była przemowa dyrektorki ZSWiO nr 7, Bogumiły Olbryś, która skierowała do przyszłych abiturientów słowa motywacji i życzenia powodzenia w nadchodzących egzaminach. Bal uświetnił także swoją obecnością wicemarszałek województwa podlaskiego, Marek Olbryś.
Studniówka w "Wecie" to nie tylko czas zabawy, ale również moment refleksji nad nadchodzącymi wyzwaniami. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, z pewnością będą miło wspominać ten wyjątkowy wieczór.