To wielkie święto bibliotek i czytania. W najbliższą sobotę odbędzie się Noc Bibliotek.
Przed nami kolejna Noc Bibliotek. W tym roku odbędzie się ona pod hasłem „Czytanie wzmacnia”. Co tym razem przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży w siedzibie głównej i filiach?
Zaplanowano kiermasz książek, witaminowe przyjęcie, spotkanie z dietetykiem, dyrektorem Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi oraz Adamem Strugiem, strefę gier komputerowych. Nie zabraknie także bibliotecznego kina (pokaz filmu - “Operacja: Człowiek w czerni”).
Noc Bibliotek rozpocznie się w najbliższą sobotę (9.10) o godz. 15:00 i potrwa do godz. 21:00. Będzie to 7. edycja akcji.
